Konsultacja chustowa

Bardzo mi miło, że tu zaglądasz!

Jestem psychologiem dziecięcym i doradcą noszenia ClauWi w jednym. Na tej stronie dowiesz się, jak wygląda konsultacja chustonoszenia ze mną w roli doradcy noszenia.

TU przeczytasz opinie dotyczące konsultacji ze mną.

Zanim się spotkamy, wyślę Ci kwestionariusz, który pozwoli mi lepiej przygotować się do naszego spotkania. Sama konsultacja trwa zazwyczaj 2,5 – max. 3 godziny.

W tym czasie jestem na Waszą wyłączność i rytm spotkania dostosowujemy do Waszych potrzeb.

Zazwyczaj jednak na początku jest wprowadzenie teoretyczne – tutaj szczegółowo omawiam przebieg rozwoju kręgosłupa Waszego Maluszka w 1 roku życia a także uczę Was, jak powinna wyglądać bezpieczna pozycja dziecka w chuście. Co bardzo ważne, pokazuję Wam jakie są zależności między ułożeniem poszczególnych części ciała dziecka – jak ułożenie miednicy wpływa na napięcie mięśniowe i ułożenie tułowia, obręczy barkowej i głowy dziecka.

Druga część spotkania to część praktyczna, którą rozpoczynamy prezentacją wiązań i wyborem maksymalnie dwóch z nich, których będziecie się uczyć (chyba, że wiązanie wybraliście już wcześniej). Wiązania wybieramy biorąc pod uwagę etap rozwoju Waszego dziecka i Wasze potrzeby.
ZAWSZE ćwiczycie wiązanie chusty na profesjonalnej, dociążonej lalce treningowej, a później wiążecie chustę z Waszym Maluchem.

W międzyczasie jest przestrzeń do zadawania pytań, na które zawsze odpowiadam najlepiej jak potrafię. Pytania mogą dotyczyć również zagadnień związanych z rozwojem dziecięcej psychiki – nie wyrzekam się bycia psychologiem na czas konsultacji 😉

Koszt konsultacji to 150 zł.

Lokalizacje: Warszawa i okolice (przede wszystkim Ursus, Włochy, Bemowo, Wola, Bielany)
a także: Działdowo, Brodnica, Lidzbark i okolice

Umów się ze mną na konsultację

pisząc do mnie: linda.grzeskiewicz@gmail.com

UWAGA! Jeśli z jakiegokolwiek powodu koszt konsultacji jest poza Twoim zasięgiem, chętnie nauczę się czegoś od Ciebie w ramach wymiany barterowej! Umiesz szydełkować, jesteś specjalist(k)ą od decoupage’u/makijażu/manicure’u albo uczysz angielskiego? Świetnie! Zaproponuj mi to, wspólnie poszerzajmy swoje horyzonty 🙂