Konsultacja psychologiczna

Jestem psychologiem dziecięcym, posiadam doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi w wieku do 10 lat.

W swojej pracy kieruję się wartościami nurtu rodzicielstwa bliskości. Korzystam z założeń komunikacji opartej na empatii (in. Porozumienia bez Przemocy, NVC). Pasjonuje mnie psychologia rozwoju dziecka. Uważam, że rozwój człowieka nierozerwalnie wiąże się z jego relacjami z innymi ludźmi – dlatego w pracy bardzo ważnym dla mnie odniesieniem jest teoria przywiązania. Interesuje mnie to, jak budować kontakt z dzieckiem, by wzmacniać jego naturalny potencjał i jak odnaleźć równowagę w życiu rodziny z poszanowaniem potrzeb każdego z jej członków.

Jestem gotowa wesprzeć Was w następujących sytuacjach:

wątpliwości i niepokoje dotyczące rozwoju dziecka – co jest naturalne, co jest normą, a czemu warto przyjrzeć się dokładniej i podjąć współpracę ze specjalistą?

zmiana w życiu rodziny, która może generować stres – rozpoczęcie pracy, żłobek, przedszkole (adaptacja), przeprowadzka – jak wspierać dziecko? Jak zadbać o siebie?

karmienie i sen dziecka od strony psychologicznej – czyli najważniejsze rodzicielskie tematy, z którymi wiąże się też najwięcej mitów.

komunikacja w rodzinie – jak rozmawiać, jak słuchać, jak szukać rozwiązań?

wsparcie w rodzicielskich chwilach słabości, kryzysu i wypalenia – czasem po prostu potrzeba się wygadać, by być usłyszanym a niekoniecznie otrzymać w zamian morze rad i wskazówek.

Podczas spotkania: ustalamy jasny cel i zasady współpracy, a następnie szukamy rozwiązań.

***

Konsultacja psychologiczna psycholog Warszawa

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA „na żywo” – czas trwania spotkania: 60 min, koszt: 120 zł

Warszawa Włochy, ul. Krańcowa

Warszawa Ursus, ul. Czerwona Droga

***

Konsultacja psychologiczna skype

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA via Skype – czas trwania spotkania: 60 min, koszt: 100 zł

***

Konsultacja psychologiczna w domu

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA w Waszym domu – czas trwania spotkania: 120 min, koszt: 250 zł

jestem gotowa odwiedzić Was w unikalnych warunkach, w których wiem, że i Wy i Wasze dziecko będziecie czuli się najbardziej komfortowo – czyli w Waszym domu. Takie spotkanie poprzedza indywidualna konsultacja na żywo lub via Skype, bym mogła wstępnie Was poznać. Dokładne warunki omawiamy indywidualnie.

***

Terminy są ruchome i ustalane indywidualnie. Napisz, jakiego wsparcia potrzebujesz wykorzystując poniższy formularz.